BMW KLUB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Forum miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Ostrowca Św. i okolic

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-01 12:42:22

 quaqu

Klubowicz

9283855
Skąd: Rudka
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 117
Punktów :   

A dlaczego ??

A więc. kto mi powie dlaczego teraz na lpg zbiera mi sie lepiej niż na pb ?? wszystko się zaczęło po wystrzałach w przepływkę i po regulacji gazu.  czy może spalila sie sonda ?? czy przepływka się powyginała czy może to zależy od siadającej pompki paliwa (bo trochę ją słychać nawet jak jest dużo paliwa)   czy może zapchany filtr paliwa czy wtrysk siadł ???/ albo coś jeszcze innego. Czy jakiś medżik może mi to sprawdzić???


OO═══█ █═══OO
[..=....TOS.....=..]

Offline

 

#2 2010-03-01 15:39:58

 Paju

Moderator

3231649
Skąd: TOS
Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 418
Punktów :   
BMW: E36 323i M52B25 '96

Re: A dlaczego ??

medżiku, wymieniłeś właśnie opcje przez, które może mieć muła na benzynce. Posprawdzaj po kolei wszystko, a najpewniej zacznij od filtra paliwa i od "siadającej" pompki może jeszcze warto cewki oblukać od bidy. Tak jak napisałeś - powodów może być milion


...raz wsiądziesz w BMW i nie ma już dla Ciebie odwrotu...
/ / / B M W - Bardzo Mądry Wybór
"Panie władzo, jechałem szybko, gdyż... lubię zapierdalać!"

Offline

 

#3 2010-03-02 00:08:05

 TOFIK

Prezes

Skąd: TOS z za winkla :)
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 736
Punktów :   
BMW: E30 320i "ORZEŁ SIÓDMY"
WWW

Re: A dlaczego ??

w m20 jest 1<słownie;jedna > cewka,paju ma racje wymieniles czesc tych powodow,kolejne to;mikser zmiejsza bardzo doplyw powietrza,do gazu jest go niewiele potrzeba do bezyny duuuuuuuuzo,regolacja sprawila ze jezdzi lepiej na gazie przez co wydaje ci sie ze na benzynie jest gorzej,jak bedziesz zmienial pompke paliwa to polecam zewnetrzna jest mniej sypliwa i wydajniejsza....moja rada kup badz zregeneruj parownik.ps.to jak sie zbiera baaaaardzo od paliwa jakie zatankowales,a na gazie jest to mocno odczowalne...jak mi sie jeszcze cos wymysli to dam znac pompke do spryskiwaczy masz zostawiona na orlenie na mickiewicza,idz i ja odbierz.pozrawiam,kierownik dzialu z e30-kam<i jakby kto zapomniał to ten ktory wpadl na pomysl zalozenia tego klubu > dziekuje ZA UWAGE

Offline

 

#4 2010-03-02 08:28:31

 quaqu

Klubowicz

9283855
Skąd: Rudka
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 117
Punktów :   

Re: A dlaczego ??

hehe dobra dobra . tylko ze on nie jedzie na gazie lepiej niz wczesniej tylko słabiej na benzynie .. Na gazie jedzie lepiej w porównaniu do benzyny. ok to sprawdzę de rzeczy .. Dzięks tofik za pompke . jak bedziesz to sie bedziemy rozliczac!!


OO═══█ █═══OO
[..=....TOS.....=..]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pamietnikiwampirow.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.zajebik.pun.pl www.evilspirits.pun.pl www.yakuzaclan.pun.pl