BMW KLUB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Forum miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Ostrowca Św. i okolic


#1 2009-06-14 16:15:53

 G-Mixx

Ja tu tylko zamiatam

24497408
Skąd: TOS
Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Regulamin - przeczytaj zanim napiszesz na forum

1. Wypowiadaj się kulturalnie, jak przystało na miejsce publiczne, unikaj wulgaryzmów. Od tonu wypowiedzi będzie zależeć liczba i ton odpowiedzi.

2. Staraj się pisać tak, aby czytający nie głowił się nad zrozumieniem tekstu. Dłuższe partie oddzielaj znakami nowego wiersza (ENTER).

3. Pisanie WIELKIMI LITERAMI oznacza krzyk lub podniesiony głos. To tak jakby, ktoś stał nad nami i krzyczał prosto w ucho. Nie stosuj także wielokrotnych wykrzykników oraz pytajników.

4. Naganne jest cytowanie całego tekstu bądź jego długich fragmentów, aby dopisać swoją treść. Aby skrócić treść cytatu używaj [...]. Niedopuszczalne jest cytowanie całego wcześniejszego postu, aby dopisać jedynie "zgadzam się", "ok" itp.

5. Tworząc nowy wątek pamiętaj o nadaniu
mu odpowiedniego tytułu, który by skrótowo charakteryzował dane zagadnienie. Temat o treści "Pomocy!" lub "Problem" nic w zasadzie nie mówi...

6. Czasem przypadkowo wyślesz dwa takie same posty po sobie - nie ma problemu, jeśli usuniesz jeden z nich (ikonka "Usuń" pod własnym postem).

7. Jeżeli już po wysłaniu wiadomości coś Ci się przypomniało, to nie wysyłaj od razu nowej, ale skorzystaj z możliwości edytowania (ikonka "Edytuj") i wprowadź zmiany do tekstu. Zarówno kasowanie jak i edycja wymaga bycia aktualnie zalogowanym na Forum.

8. Każdy nowy forumowicz powinien wiedzieć, iż ma OBOWIĄZEK w  pierwszym liście przedstawić się. Napisz nam, więc skąd jesteś, jak zaczęła się Twoja przygoda z BMW, czym jeździsz lub chciałbyś jeździć.

9. W podpisie jak i w profilu nie wolno umieszczać linków do stron o tematyce pornograficznej, witryn głoszących nienawiść rasową, szowinizm, homofobię, stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.

10. Rozsyłanie materiałów typowo reklamowych do innych Forumowiczów jest zabronione. Grozi za to BAN, czyli usunięcie z listy Forumowiczów bez ostrzeżenia.

11. Za zbaczanie z głównego tematu wątku po paru ostrzeżeniach grozi BAN.

12. W pewnych przypadkach i sytuacjach nieuregulowanych w regulaminie administrator może zbanować lub wyrzucić użytkownika bez wcześniejszego ostrzeżenia

13. Wszystkie stare tematy, nie aktualne, niemające związku z tematyka forum oraz naruszające regulamin biedą przenoszone do śmietnika bez ostrzeżenia lub kasowane ostatecznie.

14. Wszystkie swoje prywatne sprawy nie załatwiaj w wątku tylko poprzez wiadomości prywatne lub gg - posty takie w watkach będą usuwane a użytkownicy dostana ostrzeżenie.

16. Wszelkie zdjęcia, avanty, pliki, załączniki itd., jeśli będą niezgodne z etyka lub łamiące prawo będą usuwane bez ostrzeżenia a użytkownik upominany.

15. Rejestrując się na forum, czytając jego treść lub też pisząc na nim - akceptujesz powyższe warunki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.missbimbo.pun.pl www.psychoczopki.pun.pl www.tinq3.pun.pl www.4ju.pun.pl www.poke-land.pun.pl