BMW KLUB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Forum miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Ostrowca Św. i okolic


#1 2011-03-17 06:11:42

 rob@k

Klubowicz

5273745
Skąd: LASEROWA DZIDA :)
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 367
Punktów :   

Sposób na wyciek z pod korka olejuz skrzyni lub silnika :)

Witam!
Nie wiem czy kazdemu to wiadomo ale sposób sprawdzony- nic tak nie pomaga, zadna uszczelka nie wiem jakiej firmy:
Pod sruba spustowa oleju czy to ze skrzyni czy z silnika jest miedziana podkładka(przynajmniej powinna byc:))-jesli takowej nie ma trzeba ja zapodac:

1. rozgrzewamy podkładke do czerwonosci nad jakims palnikiem;
2. schładzamy ja natychmiast w oleju(najlepiej) lub wodzie;
3. zakładamy na srube i w miare szybko wkrecamy w gwint;

Pod wpływem temperatury podkładka robi sie w miare miekka choc ja schłodzimy-po dokreceniu na hama(tylko z głowa) ona robi sie w miare plastyczna i uszczelnia jak choler...

Sposob moze banalny ale z tego co zauwazyłem ten problem meczy nie jednego uzytkowanika auta czy to BMW czy innego...


Ten sam patent moze byc tez zastosowany z innymi podkladkami np. przy czujniku poziomu oleju w skrzyni czy w silniku-takie miejsca najczesciej sa narazone na wyciek czy pocenie sie, ktorego nie jeden z nas nie lubi- mnie powiem szczerze wrecz to wkur....(przepraszam za słownictwo:))


"Tak ze wykręcajcie i róbcie -takie jest słowo rob@ka-sposob sprawdzony i pewny:)"


Pozdro:)

Ostatnio edytowany przez rob@k (2011-03-17 06:13:52)


SZANUJMY OPONY TAK SZYBKO ODCHODZĄ...
http://images41.fotosik.pl/655/0a43885103285ad6med.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se.pun.pl www.imir2010.pun.pl www.4ga.pun.pl www.cs2dsite.pun.pl www.polish-legends.pun.pl