BMW KLUB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Forum miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Ostrowca Św. i okolic


#31 2011-06-25 21:36:46

cthulhu

Gość

Re: Przewody zapłonowe e30 1.6 M40

Grombek napisał:

Ściągasz kapturek z fajki i wsuwasz ipmulsator na przewód, wszystko na spokojnie i delikatnie tak aby nic nie uszkodzić. Przewody które ja zamówiłem mają bardzo miękkie kapturki i nie było bardzo dużego problemu żeby je ściągnoąć.
Napisali Ci że te przewody są nierozbieralne... hmmm... to ja nie wiem bo jak ja do nich dzwoniłem to mi powiedzieli że jest możliwość ściągnięcia kapturka z fajki.

Kupiłem i zamontowałem już te kable, na razie nie podłączyłem impulsatora. Zdjąłem jeden kapturek z fajki i zobaczyłem, że fajka jest zaciśnięta na przewodzie metalową blaszką, nie jest wkręcana w przewód. Odginałeś tę blaszkę i zdejmowałeś fajkę, żeby założyć impulsator, a później zaciskałeś z powrotem? Nie chcę uszkodzić w ten sposób przewodów, a gwarancję w tym momencie pewnie też mogę wyrzucić. BTW, te kable, a przynajmniej fajki nie wyglądają zbyt solidnie Nie wiem czy te przewody BOSCH z impulsatorem za ponad 300zł wyglądają inaczej, ale wcześniej miałem jakieś noname i fajki wyglądały na solidniejsze.

 

#32 2011-06-26 15:09:36

 Funfa

Prezes

9044855
Skąd: tam gdzie czuć palącą sie gume
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 865
Punktów :   
BMW: E36 drift :)
WWW

Re: Przewody zapłonowe e30 1.6 M40

ja zdejmowałem ta blaszkę z tego przewodu i ponownie ja zacisnąłem już z impulsatorem i jest ok


SZUKAM SPONSORA
http://images35.fotosik.pl/97/75bdcadeeb202a1fmed.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akademia-zpn.pun.pl www.gsmteam.pun.pl www.disturbedsoldat.pun.pl www.bigs.pun.pl www.fannaruto.pun.pl