BMW KLUB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Forum miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Ostrowca Św. i okolic


  • Index
  •  » Hyde-park
  •  » Bezproblemowy przegląd okresowy. Dokąd się udać? :P

#1 2011-12-28 00:01:44

 Karol

Moderator

8580673
Skąd: TOS
Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 512
Punktów :   
BMW: E30 m40b18

Bezproblemowy przegląd okresowy. Dokąd się udać? :P

Jak w temacie. Dokąd się udać w okolicach Ostrowca aby wykonać bezproblemowy przegląd auta? Aby nie czepiali się byle o co i wszystko poszło bezproblemowo? Jakie są Wasze doświadczenia?


http://img593.imageshack.us/img593/6315/shortsygnature.jpg
Diagnostyka komputerowa BMW - Live Data, odczyt i kasowanie błędów, adaptacja sterowników, indywidualizacja ustawień! INPA / DIS / CARSOFT - 535 790 190

Offline

 

#2 2011-12-28 11:51:26

 Paju

Moderator

3231649
Skąd: TOS
Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 418
Punktów :   
BMW: E36 323i M52B25 '96

Re: Bezproblemowy przegląd okresowy. Dokąd się udać? :P

Z mojego doświadczenia to w Malpolu gość nawet nosa zza biurka nie wyściubił aby zobaczyć czy chociaż autem przyjechałem co mu daje dowód. Jak chciałem żeby mi amory chociaż sprawdził to z wielkim bólem


...raz wsiądziesz w BMW i nie ma już dla Ciebie odwrotu...
/ / / B M W - Bardzo Mądry Wybór
"Panie władzo, jechałem szybko, gdyż... lubię zapierdalać!"

Offline

 

#3 2011-12-28 17:01:03

 Roman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 1124
Punktów :   

Re: Bezproblemowy przegląd okresowy. Dokąd się udać? :P

No nie zawsze, tak jest – ja kiedyś byłem to mi bume przetrzepali na wszystkie sposoby nawet ustawienie świateł sprawdził a że zapomniałem kartki na butle – to diagnosta do mnie mówi: ”Pan przywiezie kartkę na butle, to Panu podbije”   Więc pojechałem obok, też robią diagnozę Zapytali czy chce wjechać na kanał? odpowiedziałem: ”że nie trzeba, bo już mi obok wszystko sprawdzili” Więc podbili, zapłaciłem za przegląd i już z kartką nie musiałem wracać…  Ale nie powiem, Pan wyszedł zza biurka i obejrzał samochód i stan bieżnika opon kół jezdnych sprawdził dokładnie Wniosek że: raz robią aż za dokładnie, a raz kasę zbierają

nie wiem? po ch mu ta kartka, jak rok temu ją widział i sobie wpisywał w komputer to co po roku się cyferki pozmieniały, czy co

tak że... spróbuj na Malpolu, jak by co to obok jest drugi zakład co robią przeglądy


http://imageshack.com/a/img923/8193/QS2D4H.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde-park
  •  » Bezproblemowy przegląd okresowy. Dokąd się udać? :P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enigmamt2.pun.pl www.moto-zulawy.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.clan-olimp.pun.pl